حساباتو تیک کن

خیابان ولیعصر - روبروی پارک ملت - برج سایه - طبقه هفتم - واحد یک

Search
Close this search box.

حسابداری پزشکان

اگر به دنبال خدمات مالی و یا حسابداری پزشکان خود هستید؟!

تیم متخصص حسابداری پزشکان اکانتیک، در تمام زمینه‌های حسابداری، از جمله ارائه گزارش‌های کاربردی تخصص و تجربه زیادی دارد. ما به شما در زمینه حسابداری عملیاتی با استفاده از  گزارش‌های مالی و جامع، کمک خواهیم کرد تا دیدی جامعتری، نسبت به کسب و کار خود داشته باشید.

جهت مشاوره رایگان حسابداری پزشکان خود فرم زیر را تکمیل کنید

مدیریت امور مالی و مالیاتی کسب و کارهایی که در حوزه سلامت و پزشکی در حال فعالیت هستند، یکی از تخصص‌های اصلی تیم مشاوره حسابداری اکانتیک است. کاهش میزان مالیات پزشکان، با توجه به چالش‌هایی که در سال‌های اخیر پزشکان با آن رو به رو بوده‌اند، یکی از مسائل اصلی در زمینه حسابداری پزشکان است. تیم حسابداری اکانتیک متشکل از حسابداران رسمی است که درک کاملی از نیازمندی‌های مالی و حسابداری صنعت پزشکی دارد.

پیدا کردن حسابدار متخصص در پزشکی که چالش‌ها و فرصت‌های منحصر به فردی را که پزشکان، دندانپزشکان و سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی با آن روبرو هستند، درک کنند، همیشه آسان نیست.

حسابداری پزشکان چیست؟

حسابداری پزشکان شاخه‌ای مهم از مدیریت مالی یک سازمان بهداشتی و درمانی است و مشابه سایر فرایندهای حسابداری حرفه‌ای با برخی استثناها همراه است. درواقع وظایف  حسابداری که به طور خاص در زمینه پزشکی فعالیت می‌کند، با دیگر حسابدارهای تخصصی، متفاوت خواهد بود. حسابداری پزشکان در زمینه بیماران، شرکت‌های بیمه و دارویی، سازمان‌های دولتی و … حساسیت‌های منحصر به خود را دارد که تیم حسابداری حرفه‌ای اکانتیک، به خوبی از آنها آگاه است.

چرا به حسابداری پزشکان نیاز دارید؟

زمان در حوزه‌های پزشکی، اهمیت زیادی دارد. دغدغه اصلی پزشکان، ارائه بهترین خدمات پزشکی و حفظ جان انسان‌ها است. به همین دلیل، دور از انتظار نیست که نیاز به حسابداری حرفه‌ای در این حوزه بیش از دیگر حوزه‌های کاری احساس شود. زیرا پرداختن به مسائل حسابداری و مالیاتی گرچه اهمیت زیادی دارند، اما در فهرست کارهای یک پزشک، اولویت چندان بالایی ندارند. تیم حسابداران آموزش دیده ما سال‌ها تجربه و مهارت‌های ارتباطی قوی خود را برای ساده کردن امور مالیاتی پیچیده حوزه پزشکی به ارمغان می‌آورند.

موفقیت با تصمیمات مالی آگاهانه آغاز می‌شود

گزارش‌های مدیریت ماهانه ما به‌وضوح جریان نقدی را برای حوزه‌های خاص در حوزه‌های مختلف کاری شما، مانند درآمد بخش خدمات و سود خدمات جانبی را به تصویر می‌کشد. جزئیاتی که در گزارش‌های حسابداری به آنها پرداخته می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد که در بزنگاه‌های حساس به بهترین شکل ممکن تصمیم بگیرید و بهره وری و حاشیه سود خود را در بخش‌های مختلف کسب و کار خود، بهبود ببخشید.

ما صنعت و چالش‌های پیش روی شما را درک می‌کنیم. با شما همکاری خواهیم کرد که هرگونه مشکلی را شناسایی کنیم و با ارائه راه‌حل‌های مختلف و مشاوره‌های کارآمد و به موقع، از شما در برابر مشکلات، حمایت کنیم.

خدمات حسابداری پزشکان اکانتیک شامل چه مواردی می‌شود؟

ما در اکانتیک فکر میکنیم با توجه به قانون مالیاتهای مستقیم که تمامی مشاغل را موظف به ارائه اظهار نامه مالیاتی تا پایان خرداد هر سال نموده است، همچنین در میان همه مشاغل، سازمان امور مالیاتی نگاهی ویژه به پزشکان و درآمد های آنها داشته و این امر منجر به این گردیده است که که سازمان امور مالیاتی قوانین و مقررات ویژه ای را برای پزشکان تعریف نماید.
 
اکانتیک درآمد های مشمول مالیات پزشکان را با رویکرد مالیات ستانی به سه دسته تقسیم نموده :
 
  • مالیات بر درآمد حقوق که ناشی از رابطه‌ی استخدامی پزشکان با بیمارستان هاست
  • مالیات بر در آمد حق الزحمه مشمول مالیات پزشکان در بیمارستان ها
  • مالیات بر در آمد مشاغل پزشکان که از فعالیت های فردی پزشکان از مطب، داروخانه و کلینیک های درمانی کسب شده است

مشاوره و برنامه ریزی مالی

حسابداران مالیاتی ما تجربه کار در طیف وسیعی از صنایع از جمله حسابداری پزشکی را دارند. شاید شما به دنبال حسابداری هستید که بتواند در زمینه حسابرسی و مالیاتی به شما کمک کند. یا شاید به دنبال خدماتی در زمینه برنامه ریزی هوشمند مالی هستید که به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را گسترش دهید و راه را برای موفقیت آینده هموار کنید. صرف نظر از موقعیت شما که مطمئنا منحصر به فرد است، مشاوره کسب و کار و مالی گروه اکانتیک می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند.

استراتژی حسابداری

تشخیص و درک نیازمندی‌های حسابداری و مالیاتی پزشکان، تخصص اصلی تیم مشاوره حسابداری اکانتیک است. ما با بررسی شرایط منحصر به فرد شغلی شما، شناخت صنعت و تجربه‌ای که در این زمینه داریم، تلاش می‌کنیم که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، شرایط مالی، مالیاتی و حسابداری شما بهبود یابد.

استراتژی کاهش مالیات

اطلاع از آخرین قوانین مالیاتی مربوط به حوزه سلامت و پزشکی، شما از مجازات‌های مالیاتی در امان نگه می‌دارد. علاوه بر این، اگر از خدمات حسابداری پزشکان یک تیم متبحر بهره ببرید، می‌توانید با استفاده از روش‌های قانونی، میزان مالیات پرداختی‌تان را تا حد زیادی کاهش دهید. ما به پشتوانه تجربه‌ای که در زمینه حسابداری پزشکان داریم، می‌توانید اظهارنامه مالیاتی را به گونه‌ای تنظیم و تسلیم کنیم، که بهترین نتیجه را کسب کنید.